1. Pircējs pasūta Produktus  mājas lapā  vai veicot pasūtījumu zvanot pa tel.nr. – 28349447, norādot visu nepieciešamo informāciju-vārdu, uzvārdu,tālruņa nummurs,piegādes adresi, e-pasta adresi, apmaksas veidu un pasūtījuma saņemšanas veidu.

  Ja esi reģistrējies klients iepirkšanās ir vienkāršāka. Reģistrējoties, Jums ir iespēja saglabāt Jūsu datus, kas nākamajā reizē padarīs iepirkšanos ātrāku un ērtāku.

  1. Pasūtījumus jāveic ne vēlāk kā līdz 17.00 uz nākošo dienu, ja saņemšana plānota veikalā “ labumu bode” Ikškile, Daugavas prospekts 63, tad ne vēlāk kā 2 stundas pirms plānotās saņemšanas. Pasūtījumi tiek apstrādāti  darba dienās no 10.00-19.00.
  2. Sveramām precēm ir noteikts minimālais pasūtījums gramos.
  3. Minimālais pasūtījums ir  35 EUR.Minimālais pasūtījums nav gadījumos, ja pasūtījums tiek izņemts veikalā “ labumu bode” , Ikšķile, Daugavas prospekts 63  vai piegādes veids ir ar Omnivu.
  4. Visas cenas ir norādītas ar PVN
  5. Katru pasūtījumu Pārdevējs apstiprina sazinoties ar pircēju-  informējiet par produktu pieejamību, konkrētu svaru( sveramai precei),  piegādes dienu un laiku  un citus jautājumus kas saistīti ar pasūtījumu. Vienmēr sagaidi apstiprinājuma e-pastu, lai pārliecinātos, ka pasūtījumu tiešām esi nodevis!
  6. Pārdevējs veic piegādi uz norādīto adresi, laika posmā no 10.00-16.00 (atsevišķi vienojoties ir iespējami arī citi laiki).
   Piegāde Ikšķile, Tīnūži, Ogre, Salaspils  (Pirmdiena- Piektdiena).
   Piegāde uz Rīgu, Ķekavu,Baložiem,Pinķiem, Babīti, Mārupi, Berģiem, Ulbroku, Ādažiem(Otrdienās un Ceturtdienās).
   Ar Omniva starpniecību pa visu Latviju( izņemot produktus kuriem ir vajadzīgs temperatūras režīms).
  7. Piegādes maksa tiek noteikta 3.00( bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs 70 EUR)
  8. Pircējs veic apmaksu :1) skaidrā naudā pasūtījuma saņemšanas brīdī; 2) veicot apmaksu ar maksājuma karti pasūtījuma saņemšanas brīdī; 3) ar pārskaitījumu uz bankas kontu pirms preces tiek piegādātas.

  * Saskaņā ar Latvijas Republikas likumdošanu internetveikali  nedrīkst veikt alkoholisko dzērienu piegādi, līdzi ar to pasūtot alkoholiskos dzērienus ir jāizvēlas Saņemšanas veids” Uz vietas veikalā”.Pasūtījumu saņemšanas adrese veikals ” Labumu bode” Ikšķile, Daugavas prospekts 63.